Фрідріх Гаєк » Право, законодавство та свобода: Нове викладення широких принципів справедливості та політичної економії. Том 1. Правила та порядок
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Право, законодавство та свобода: Нове викладення широких принципів справедливості та політичної економії. Том 1. Правила та порядок

Праця
Написано: 1999 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 03.11.2019
Твір змінено: 04.11.2019
Завантажити: djvu (29,4 МБ) pdf див. (32,9 МБ)
Опис: Хайєк Ф.А.
Право, законодавство та свобода: Нове викладення широких принципів справедливості та політичної економії: В 3 т./Пер. з англ. — К.: Сфера.
Т. 1.: Правила та порядок. — 1999. — 196 с.

ISBN 966-7267-65-2 ISBN 966-7267-50-4 (т. 1)

Це — головна праця Хайєка з політичної філософії. Відхиляючи ідеї Маркса, Фрейда, логічного позитивізму та політичного егалітаризму, Хайєк демонструє шкідливість і хибність наївного застосування наукових методів у культурі та освіті, що призвело не до панування розуму й культури, а до омани й забобонів.
У книзі «Право, законодавство та свобода» об’єднані всі три томи Хайєкова всебічного дослідження підставових принципів політичного устрою вільного суспільства. У томі «Правила та порядок» розглядаються основні концепції, необхідні для критичного аналізу найпоширеніших теорій справедливості та умов, яким має задовольняти конституція задля забезпечення індивідуальної свободи.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.