Фрідріх Гаєк » Право, законодавство та свобода: Нове викладення широких принципів справедливості та політичної економії. Том 2. Міраж соціальної справедливості
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Право, законодавство та свобода: Нове викладення широких принципів справедливості та політичної економії. Том 2. Міраж соціальної справедливості

Праця
Написано: 1999 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 03.11.2019
Твір змінено: 04.11.2019
Завантажити: djvu (36,5 МБ) pdf див. (37,5 МБ)
Опис: Хайєк Ф.А.
Право, законодавство та свобода: Нове викладення широких принципів справедливості та політичної економії: В 3-х т. Т. 2.: Міраж соціальної справедливості/Пер. з англ. — К.: Сфера, 1999. — 200 с.

ISBN 966-7267-65-2 ISBN 966-7267-85-7 (т. 2)

Це — головна праця Хайєка з політичної філософії. Відхиляючи ідеї Маркса, Фрейда, логічного позитивізму та політичного егалітаризму, Хайєк демонструє шкідливість і хибність наївного застосування наукових методів у культурі та освіті, що призвело не до панування розуму й культури, а до омани й забобонів.
У книзі «Право, законодавство та свобода» об’єднані всі три томи Хайєкова всебічного дослідження підставових принципів політичного устрою вільного суспільства. У томі 2 критично досліджуються теорії утилітаризму та правового позитивізму, обгрунтовано розкривається оманливість і шкідливість поняття «соціальна справедливість» за ринкового ладу, аналізується сам механізм ринкової економіки.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.