Руслан Делятинський » Особливості суспільно-політичної діяльності греко-католицького духовенства Станиславівської єпархії в контексті політики «доконаних фактів» польської адміністрації в Східній Галичині у 1921 р.
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Особливості суспільно-політичної діяльності греко-католицького духовенства Станиславівської єпархії в контексті політики «доконаних фактів» польської адміністрації в Східній Галичині у 1921 р.

Стаття
Написано: 2004 року
Джерело: dspace.tneu.edu.ua
Розділ: Історична
Твір додано: 02.03.2017
Твір змінено: 02.03.2017
Завантажити: pdf див. (2 МБ)
Опис: Делятинський Р.І. Особливості суспільно-політичної діяльності греко-католицького духовенства Станиславівської єпархії в контексті політики “доконаних фактів” польської адміністрації в Східній Галичині у 1921 р. // Література та культура Полісся. Вип.27: Регіональна історія та культура в українському та східноєвропейському контексті / Відповідальний редактор і упорядник Г.В.Самойленко. – Ніжин: Видавництво Ніжинського державного педагогічного університету ім. М.Гоголя, 2004. – С.121-128.

Метою даної розвідки є показати особливості суспільно-політичної діяльності греко-католицького духовенства Станиславівської єпархії в період закріплення і легітимізації польської влади в Східній Галичині у 1921 р. Для цього необхідно конкретизувати особливості релігійно-церковної політики польського уряду, з’ясувати політичну позицію єпископа Г.Хомишина та духовенства під час проведення перепису населення, окреслити особливості зародження “угодовського” напрямку в контексті розвитку ідеї “нормалізації” українсько-польських відносин.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.