Марія Брус » Історична граматика української мови. Частина 3. Хрестоматійні матеріали
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Історична граматика української мови. Частина 3. Хрестоматійні матеріали

Посібник
Написано: 2016 року
Розділ: Історична
Твір додано: 04.07.2019
Твір змінено: 04.07.2019
Завантажити: djvu (987,5 КБ) pdf див. (1,8 МБ)
Опис: Брус М. П. Історична граматика української мови. Частина третя 3. Хрестоматійні матеріали / У 3 част. — Навчально-методичний посібник. — Iвано-Франківськ: ПП Голіней О. М., 2016. – 92 c.

У посібнику представлено навчальний матеріал (теоретичний і практичний) та науковий матеріал (хрестоматійний) з історії української мови ХІ – ХV століть, яка становить основу вивчення програмної дисципліни “Історична граматика української мови” у вищих освітніх закладах. З метою пізнання і засвоєння найбільш давнього писемного періоду розвитку української мови систематизовано відомості зі становлення основних мовних рівнів – фонетичного, лексичного, словотвірного і граматичного.
Посібник складається з трьох частин. Третя частина охоплює вибрані праці з історії вивчення писемних джерел і вибрані тексти писемних пам’яток ХІ – ХV ст. для дослідження їх мовних особливостей. Лінгвістичні праці – це наукова база для пізнання й освоєння писемної спадщини ХІ – ХV ст., про напрацювання вчених з історії давньоукраїнської мови. Тексти писемних джерел ХІ – ХV ст. – це фрагменти вибраних творів із найбільш багатими й виразними рисами української мови.

Посібник укладено для вивчення “Історичної граматики української мови” у вищих освітніх закладах і загалом для всіх студентів-філологів, учителів-словесників, науковців- лінгвістів, знавців і дослідників історії української мови.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.