Марія Брус » Історична граматика української мови. Частина 2. Практичний матеріал. Термінологічний словник. Тестові завдання: Навчально-методичний посібник
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Історична граматика української мови. Частина 2. Практичний матеріал. Термінологічний словник. Тестові завдання: Навчально-методичний посібник

Посібник
Написано: 2016 року
Розділ: Історична
Твір додано: 04.07.2019
Твір змінено: 04.07.2019
Завантажити: djvu (969,8 КБ) pdf див. (1,9 МБ)
Опис: Брус М. П. Історична граматика української мови. Частина друга. Практичний матеріал. Термінологічний словник. Тестові завдання: Навчально-методичний посібник / Марія Петрівна Брус. – Івано-Франківськ: ПП Голіней О. М., 2016. – 92 с.

У посібнику представлено навчальний матеріал (теоретичний і практичний) та науковий матеріал (хрестоматійний) з історії української мови ХІ – ХV століть, яка становить основу вивчення програмної дисципліни “Історична граматика української мови” у вищих освітніх закладах. З метою пізнання і засвоєння найбільш давнього писемного періоду розвитку української мови систематизовано відомості зі становлення основних мовних рівнів – фонетичного, лексичного, словотвірного і граматичного.

Посібник складається з трьох частин. Друга частина вміщує практичний матеріал, термінологічний словник і тестові завдання. Практичний матеріал зосереджує завдання для закріплення і повторення вивчених тем, для виконання самостійних та індивідуальних робіт. Термінологічний словник розкриває найважливіші лінгвістичні поняття з навчальної дисципліни. Тестові завдання – це сукупність вправ для визначення рівня знань студентів, якості засвоєння ними матеріалу.
Посібник укладено для вивчення “Історичної граматики української мови” у вищих освітніх закладах і загалом для всіх студентів-філологів, учителів-словесників, науковців- лінгвістів, знавців і дослідників історії української мови.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.