Марія Брус » Історична граматика української мови. Частина 1. Теоретичний матеріал. Тематичні таблиці
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Історична граматика української мови. Частина 1. Теоретичний матеріал. Тематичні таблиці

Посібник
Написано: 2016 року
Розділ: Історична
Твір додано: 04.07.2019
Твір змінено: 11.07.2019
Завантажити: djvu (1,9 МБ) pdf див. (3,6 МБ)
Опис: Брус М. П. Історична граматика української мови. Частина перша. Теоретичний матеріал. Тематичні таблиці / У 3 частинах. — Навчально-методичний посібник. — Івано-Франківськ: ПП Голіней О. М., 2016. – 184 c.

У посібнику представлено навчальний матеріал (теоретичний і практичний) та науковий матеріал (хрестоматійний) з історії української мови ХІ – ХV століть, яка становить основу вивчення програмної дисципліни “Історична граматика української мови” у вищих освітніх закладах. З метою пізнання і засвоєння найбільш давнього писемного періоду розвитку української мови систематизовано відомості зі становлення основних мовних рівнів – фонетичного, лексичного, словотвірного і граматичного.

Посібник складається з трьох частин. Перша частина зосереджує теоретичний матеріал і тематичні таблиці. Теоретичний матеріал синтезує знання з історії дописемного минулого української мови, із розвитку фонетики й фонології, лексикології і дериватології, морфології і синтаксису давньоукраїнської мови. Тематичні таблиці відображають стисло суть і структуру основних розділів програмного історичного курсу.

Посібник укладено для вивчення “Історичної граматики української мови” у вищих освітніх закладах і загалом для всіх студентів-філологів, учителів-словесників, науковців- лінгвістів, знавців і дослідників історії української мови.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.