Володимир Іванович Білоус » Талотоксикози («чернівецька хімічна хвороба»)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Талотоксикози («чернівецька хімічна хвороба»)

Праця
Розділ: Наукова
Твір додано: 30.06.2017
Твір змінено: 30.06.2017
Завантажити: pdf див. (3,7 МБ)
Опис: У монографії узагальнені і систематизовані численні відомості літератури та результати власних експериментальних і клінічних досліджень стосовно токсикології талію і талотоксикозів. Наведені нові дані про токсичність талію при його комбінованій дії з бором, алюмінієм, свинцем, кадмієм.

Вперше окремими розділами висвітлені і обґрунтовані етіологія, патогенез, патоморфологія, клініка, класифікація, діагностика, надання допомоги, лікування і профілактика талотоксикозів.

Із віддзеркаленням на токсикологію талію і талотоксикози окремим розділом висвітлені етіологія, механізми розвитку і клінічні прояви масового талотоксикозу екогенного генезу, відомого під назвою «чернівецька хімічна хвороба», спалах якої зареєстрований восени 1988 року в м. Чернівцях (Україна).

Матеріали в книзі викладені в доступній формі і містять цікаві та важливі для науковців і лікарів-практиків відомості.

Для лікарів усіх фахів, зацікавлених проблемою екологічно залежних хвороб. Особливо корисна книга токсикологам, профпатологам, гігієністам, екологам, терапевтам, педіатрам, дерматологам, невропатологам, ендокринологам, акушерам гінекологам.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.