Олбер Андр » Історія з шухляди
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Історія з шухляди

Роман
Написано: 2018 року
Джерело: Машинопис тексту люб'язно надано його Автором.
Розділ: Химерна
Твір додано: 11.01.2020
Твір змінено: 11.01.2020
Завантажити: epub (7,6 МБ)
Опис: Усі розповідають, що їх історії починаються з чогось надзвичайно моторошного або величного, але чомусь ніхто не говорить про те, що є історії, які розпочинаються самі.
Людство спало, розважливо позіхаючи та тікаючи від темряви, спало, перевертаючись з одного боку планети на інший та вкриваючись природною ковдрою. Ніжно пестячись в обіймах сонця, воно, ніби новонароджене кошеня, рухалось уперед, піднімало очі вгору та молилось на кращу долю, фантазувало та мислило, творило та знищувало, кохало та ненавиділо, обожествляло нових героїв та зносило старі ідоли.
Проте в одну ніч усе змінилося. Замість ласки чорні небеса розпахнулися, обваливши на Землю всю свою лють, міць та силу. Небаченої краси червоний зорепад опустився на третю планету від Сонця, принісши із собою космічних загарбників, полум’я та кров. Разом з ними, невідомо звідки, ожили міфічні істоти та жахи дитинства, перетворивши, колись квітучу Землю, на поле бою.
Так розпочалася ця історія. Історія, де маленькі люди здатні на величні речі, а праведні бажання призводять до фатальних наслідків. Історія, яка поклала початок всьому тому, чим ми користуємося і нині. Та чи закінчилася вона?
Обмеження за віком: 18+
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.