Новини сайту
Сторінки:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
Знаємо, що багато з наших читачів використовує для читання читалки на електронних чорнилах (e-Ink). Саме таким любителям літератури ми вирішили в останні теплі дні цього незвичайного року зробити невеликий дружній подарунок — заставку від «Чтива» для е-читалок.
Як вона виглядає видно на світлині. Як встановити заставку самому — читайте далі.

Для встановлення заставки перш за все необхідно дізнатися роздільну здатність екрану своєї е-читалки, яка може виражатися в кількості точок по висоті та по ширині екрану (1024×758) або ж у кількості точок на цаль (212 dpi — dot per inch, що є відповідником ppi — point per inch). Ця інформація є у описі товару в інтернет-крамницях, на сайті виробника, а також на коробці е-читалки.
Оскільки читалки працюють на різних операційних системах, описати процес встановлення для всіх ми не зможемо, а зупинимося лише на встановленні їх на читалки PocketBook.
1. Завантажте файл заставки собі на комп'ютер та, при бажанні, перейменуйте файл.
2. Для встановлення нашої заставки потрібно підключити читалку до комп'ютера кабелем, після чого відкрити її у провіднику, як окремий накопичувач (наприклад, їй присвоєно літеру F:\).
3. Далі необхідно зайти до прихованої/системної теки F:\system\logo\offlogo (заставка коли читалка вимкнена) та/або F:\system\logo\bootlogo (заставка під час увімкнення). Якщо відображення прихованих тек і файлів у налаштуваннях Вашого Windows вимкнений, тоді просто впишіть адресу цієї теки в смугу адреси (поле вгорі вікна Провідника, текст у якому починається з літери диска, наприклад F:\). Але не забудьте, що літера диска, яку тут наведено як F:\, у Вашому випадку може бути іншою.
4. Потім скопіюйте завантажений файл заставки (*.bmp) до вищевказаної теки у читалці (F:\system\logo\offlogo або F:\system\logo\bootlogo).
5. Відключіть читалку від комп'ютера.
6. У читалці перейдіть в меню Параметри > Персоналізація > Заставка при вимкненні та оберіть пункт, назва якого буе відповідати назві файлу з заставкою.
Приємного читання!

P.S. Якщо Ви можете описати процес встановлення нашої заставки на інші е-читалки — напишіть нам про це у коментарях у Facebook.
Сьогодні в нас сумна новина. Ми змушені зупинити підпроект ЧтивоДрук, заморозити його на невизначений час. Нові замовлення більше не приймаються.
Сподіваємося, що через якийсь час ми зможемо відновити роботу цього підпроекту, який, безумовно, є цікавий читачам.
Приємного читання!
Сьогодні, 07.04.2020, у нас відбувся черговий ювілей — 50 тисяч творів у теці, загальним обсягом 333 гігабайти.

Дякуємо всім нашим читачам та наповнювачам!
Хочемо окремо відзначити balik2, Perfectionist та Olga, які є одними з найактивніших наповнювачів Чтива за весь час.
Завдяки нашим спільним зусиллям шлях від 40 тисяч було пройдено менш ніж за два роки!
Ми запускаємо підпроект «ЧтивоДрук» — друк книг на замовлення. Це означає, що від сьогодні кожен читач може надрукувати потрібну йому книгу, якої немає у продажу, в одному або декількох примірниках. А кожний письменник — видати свою книгу навіть невеликим накладом. Більше того, можуть бути надруковані також автореферати наукових робіт, брошури та інше.
Докладніше про ЧтивоДрук можна почитати та зробити замовлення на цій сторінці.

P.S. Наявні у продажу книги ми рекомендуємо купувати у інтернет-книгарнях та книгарнях поруч з домом — це буде дешевше для Вас та підтримає українського книговидавця.


Дорогі читачі, «Чтиво» існує вже п'ятнадцятий рік. Протягом всього цього часу ми вирішували питання фінансування е-бібліотеки або за власний рахунок, або за рахунок нечисленної та низькоприбуткової реклами на сайті. Також велику частину потреб вдавалося перекривати за рахунок допомоги друзів, знайомих або небайдужих читачів.

По мірі росту «Чтива», воно вимагає все більше ресурсів - потужностей сервера, обсягу трафіку, місця на сервері (зараз це майже 324 ГБ). Розміри книгосхову та охват аудиторії читачів гостро ставить питання вдосконалення роботи «Чтива» та розширення функціоналу бібліотеки, покращення зручності користування нею.

Ми довго думали і цього року вирішили відкрити всім охочим читачам можливість матеріально подякувати за існування і безперебійну роботу «Чтива» та своєю пожертвою заохотити до його розвитку. Ви можете стати меценатом (патроном) «Чтива», визначивши посильну для себе суму (від 2$), яка щомісячно буде перераховуватися з Вашої картки на рахунок «Чтива». Збір коштів відбувається на платформі Patreon.

Куди підуть ці кошти? Перш за все - на каву тим, хто тривалий час працює над «Чтивом». Крім того, при досягненні певного рівня пожертв, ми зобов'язуємося зняти надокучливу рекламу та виконати інші обіцянки. Також є задумки інших проектів, які вимагають певних коштів, тому про них рано говорити.


Про те, як це працює, можна прочитати у Довідці.


Продовжуємо нашу постійну рубрику. Інтернет-інквізиція, яка діє на Росії, повідомляє про блокування для населення РФ чергової книги про Голодомор. Цього разу підставою є рішення Мєщанского районного суду Москви від 01.12.2011 року (!!!). Що написано в тому рішенні «суду» сказати важко, бо в Інтернеті його знайти не вдалося.
Мова йде про книгу українського правознавця-міжнародника, суддю міжнародного кримінального трибуналу для колишньої Югославії Володимира Василенка «Голодомор 1932-1933 годов в Украине как преступление геноцида. Правовая оценка (рос.)», в якій Голодомору надано правову оцінку у світлі Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього, прийнятої ООН 1948 року.
Звертаємо увагу також і на те, що дана книга є також українською та англійською мовами та рекомендована до прочитання і розповсюдження.
Як ми вже раніше повідомляли, Роскомнадзор час до часу блокує доступ до окремих творів (сторінок) у Чтиві. Це стосувалося книг патріотичного спрямування та про Голодомор.
Цього разу змушені повідомити, що цензура в країні-агресорі сягнула нових висот. Один з наших читачів повідомляє, що на Російській Федерації має місце повне блокування Чтива певними провайдерами, які надають населенню послуги з доступу до Інтернету. Такий факт виявлено у місті Ростові - провайдер «Теле-2» повністю блокує доступ до Чтива.
Знімок екрану додається (клацніть для збільшення).

У таких випадках радимо використовувати VPN.
Сторінки:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10