Довідка » ЧтивоДрук
додати сторінку до вибраного 

 

ЧтивоДрук


(друк книг від 1 примірника)


На цій сторінці Ви можете замовити друк від 1 примірника будь-якого файлу з Чтива або свого файлу (на даний момент — лише з форматів PDF, DjVu, DOC, DOCX, RTF, ODT) з доставкою паперової книги на відділення служби доставки або за вказаною адресою.
Для замовлення друку заповніть форму, що розташована внизу цієї сторінки. Замовлення також можна зробити з сторінок творів у Чтиві (перед замовленням копіюйте посилання на сторінку).

Базові параметри і умови виконання друку книг на замовлення такі:
- папір білий щільністю 80 г/м² формату А5 (до 148×210 мм);
- друк сторінок чорно-білий, лазерний;
- палітурка м'яка, кольорова, ламінована, папір щільністю 250 г/м²;
- виготовлення замовлення протягом 3 робочих днів після оплати;
- відправка Укрпоштою або Новою Поштою;

Можуть бути надруковані будь-які формати книг, альманахів, підшивок газет, журналів, дисертацій, авторефератів та інше, що не перевищують формат А4 (до 210×297 мм). В м'якій палітурці, зброшуровані степлером, зброшуровані металевою пружиною, у твердій палітурці (від 10 примірників). Друк кольоровий (струменевий та лазерний) або чорно-білий (лазерний). Обмеження та особливості різних параметрів друку зазначені на цій сторінці.

ПРОЕКТ ЗАМОРОЖЕНО

Примітка: для розміщення замовлення може знадобитися обліковий запис Google (реєстрація в Gmail, Android тощо).


У випадку виникнення будь-яких питань — пишіть на адресу 


P.S. Наявні у продажу книги ми рекомендуємо купувати у інтернет-книгарнях та книгарнях поруч з домом — це буде дешевше для Вас та підтримає українського книговидавця. Ми не друкуємо книги, які є у продажу в інтернет-книгарнях!