Довідка » Чому й для чого в е-бібліотеці присутні антиукраїнські твори?
додати сторінку до вибраного 

 

Чому й для чого в е-бібліотеці присутні антиукраїнські твори?

 

 

Окремі читачі обурюються тому факту, що у Чтиві присутні твори, які містять відверту московську релігійну та політичну пропаганду, направлену проти українських військових, політичних, релігійних утворень та окремих українських діячів. Викладені у таких творах основні думки повністю повторюють тези московської колишньої (до)комуністичної та сучасної шовіністичної пропаганди, а також тези релігійної пропаганди поєднаної з російською державною владою Російської православної церкви та її філії в Україні, також відомої як Українська православна церква московського патріархату (УПЦ МП або РПЦвУ).

Пояснення цьому дуже просте. Чтиво не поділяє такі погляди і в жодному разі не популяризує їх. Чтиво - це передовсім е-бібліотека, книгосхов, де накопичуються як україномовні твори, так і важливі для популяризації українського і українознавства твори іншими мовами.

Ми вважаємо, що ворожа пропаганда теж заслуговує на увагу та її зразки варто зберегти у нашому книгосхові для подальшого використання дослідниками і науковцями. Щоб виділити московські пропагандистські твори серед інших, в їх описі додається відповідна примітка.

Радимо не читати антиукраїнські твори московської пропаганди, якщо ви не досліджуєте їх як фахівець.