Довідка » Бібліотека » Як додати великий файл до бібліотеки?
додати сторінку до вибраного 

 

Як додати великий файл до бібліотеки?

 

 

Щоб додати великий файл (понад 64 МБ) або книгу, яка складається з багатьох фалів (pdf, jpg тощо), потрібно якимось чином передати нам файли, а також надати супутні дані до творів (анотації, жанри, обкладинки, рік написання тощо).

Якщо ж твір чи твори мають великий розмір (понад 64 МБ), то краще викласти архів з файлами десь на файловий обмінник чи деінде та надіслати нам е-поштою на адресуЕ-пошта «Чтива» лише посилання на завантаження. Якщо Ви не впевнені який файлообмінник обрати, радимо скористатися сервісом «4shared».

Листа з файлами чи посиланням на файлообмінник одночасно отримають усі члени команди бібліотеки. Перший з нас, в кого з'явиться вільна хвилина, перевірить твір, підготує його до викладення у бібліотеці та при першій нагоді викладе. Або ж, якщо твір непридатний до викладення, забракує його. В будь-якому випадку, Вам буде надіслано листа про те, що книга з'явиться у бібліотеці або ж вказано на причини, через які вона не може бути додана.

Людям, які маюь бажання допомагати наповнити бібліотеку постійно чи великою кількістю книг, ми наполегливо рекомендуємо додавати книги за допомогою Dropbox. Докладніше щодо цього див. статтю довідки «Додавання творів за допомогою Dropbox».

 

Написано: 05.06.2011
Змінено: 26.07.2016