Довідка » Бібліотека » Я маю оцифрований твір, як мені додати його до бібліотеки?
додати сторінку до вибраного 

 

Я маю оцифрований твір, як мені додати його до бібліотеки?

 

 

Дякуємо за бажання допомогти бібліотеці! Нижче короткий огляд процесу додавання творів користувачами.

 

Для додавання творів потрібно мати рахунок користувача сайту. Отже, якщо у вас його поки немає, почніть з реєстрації.

 

Додавати твір для автора, якого ще немає у бібліотеці, потрібно починати з сторінки додавання автора. Додавання відбуватиметься в кілька кроків (додавання автора, твору, файлів твору), останнім з яких буде додавання обкладинки та файлів твору.

 

Якщо автор вже є у бібліотеці, додавати твір можна за посиланням в правому верхньому кутку сторінки автора ([додати інший твір цього автора]). Перед додаванням книги, написаної в співавторстві, потрібно спершу додати (створити) всіх співавторів, яких ще немає у бібліотеці. Після цього можна додавати написаний у співавторстві твір з окремої сторінки додавання твору. Там спершу почергово шукаєте та додаєте (натиснувши посилання [+] біля імені автора) кожного співавтора, після чого тиснете посилання «додати твір для обраних авторів» та додаєте твір так само, як в інших випадках.

 

Кожен доданий автор, твір та файл проходить модерацію. Просимо бути терплячими і дочекатися поки хтось із модераторів перевірить вашу роботу.

 

Якщо у твору є перекладач (не спів-автор), або ви щось забули чи зробили помилку, то напишіть про це у відгуках до твору. Модератор отримає сповіщення і відреагує при першій нагоді.

 

Важливе зауваження №1. У Чтиві є обмеження на розмір файлу: 64 МБ. Якщо маєте файли більшого розміру, напишіть нам про це і ми спробуємо разом щось із тим зробити.

 

Важливе зауваження №2. Для твору дозволений лише один файл кожного типу (doc, djvu, fb2, ...). Якщо ви завантажуєте файл типу, що вже існує, старий файл буде замінено (якщо модератор схвалить, звісно). Основним наслідком цього є те, що не варто намагатися додавати файл частинами, все одно їх всі відобразити буде неможливо.

 

Тексту інструкції багатенько, але насправді все досить просто. Лиш коли додаватимете вперше, уважно читайте текст на сторінці. Після першого разу все має стати набагато простішим.