Довідка » Бібліотека » Стати меценатом з використанням обліковки Google
додати сторінку до вибраного 

 

Стати меценатом з використанням обліковки Google


Спеціально для тих людей, хто не володіє українською мовою, на цій сторінці викладено покрокову інструкцію як стати меценатом е-бібліотеки «Чтиво» через платформу пожертв Patreon.

Тут описано як стати меценатом тим, хто має обліковий запис Google (пошту Gmail, телефон на Android тощо). Аналогічним чином це робиться і для тих, хто бажає стати меценатом використовуючи свій обліковий запис Facebook.1. Вибір рівня меценатства.


Перейшовши за посиланням з «Чтива» Ви потрапляєте на сторінку, де можна обрати рівень Вашого меценатства (суми щомісячної пожертви). Під кнопкою «Show more levels» приховані додаткові рівні з більшими сумами.

Щоб обрати рівень меценатства — натисніть помаранчеву кнопку «Select» у квадраті з відповідною сумою.


2. Реєстрація на платформі Patreon.


Наступним кроком система запропонує зареєструватися у Patreon. Якщо у Вас є обліковий запис Google або Facebook, це можна зробити через один з цих облікових записів або зареєструвавшись за допомогою власної адреси електронної пошти. Реєстрація за допомогою адреси е-пошти вимагає кращих знань англійської мови, а за допомогою Google та Facebook відбувається аналогічним чином. Далі ми розглянемо реєстрацію за допомогою Google.

Для реєстрації через обліковий запис Google слід натиснути кнопку «Sign up with Google».

Відкриється вікно, у якому потрібно буде обрата (якщо у Вас їх декілька) та/або увійти в обілковий запис Google.

Після успішного входу в обліковий запис Google Ви повернетеся на сайт Patreon, де з випадаючого списку потрібно обрати краіїну проживання. Сподіваємося, що це — Україна.

Після вибору країни натисніть кнопку «Submit».3. Вказання даних банківської карти.


Наступним кроком буде запропоновано вказати дані Вашої банківської карти, з якої щомісячно, 01 числа кожного наступного місяця о 02:00 годин за Київським часом буде списуватися сума, що дорівнює рівню меценатства.

Для меценатства приймаються як доларові, так і гривневі картки.

Далі необхідно вказати дані своєї банківської картки у блоці «CARD» у відповідних полях, а саме:

«Name» — Ваше ім'я, як воно вказане на лицьовій стороні картки. Якщо на картці немає імені, впишіть своє ім'я латиницею з посвідчення водія, закордонного паспорта або іншого подібного документа.

«Card Number» — номер картки, який вказаний на лицьовій стороні картки.

«Expiration» — строк дії картки (місяць/рік), який вказаний на лицьовій стороні картки під її номером.

«CVV» — CVV-код з трьох цифр, який вказаний на зворотньому боці картки.

«Postal Code» — поштовий індекс.

Після заповнення усіх даних слід натиснути кнопку «Pay With Card».

Якщо Ви все зробили вірно, тоді після натиснення кнопки «Pay With Card» відкриється сторінка, яка сповістить про те, що Ви успішно стали меценатом «Чтива».

На цій сторінці також можна створити допис у Facebook та/або Twitter про те, що Ви стали меценатом «Чтива». Щоправда, автоматично згенерований текст буде англійською і доведеться його переписувати. Зате там буде також і посилання, яке може допомогти Вашим друзям теж стати меценатами «Чтива».

Своє меценатство можна скасувати у будь-який момент.

У випадку випикнення будь-яких складнощів або запитань — пишіть нам і ми допоможемо у вирішенні Вашого питання.