Довідка » Бібліотека » Навіщо реєструватися?
додати сторінку до вибраного 

 

Навіщо реєструватися на сайті?

 

 

Для того, щоб читати книги чи інший вміст е-бібліотеки «Чтиво» реєструватися зовсім не обов'язково — це Ви зможете робити навіть заходячи до бібліотеки анонімно.

 

Однак, реєстрація надасть Вам додаткові можливості, які значно підвищать зручність користування е-бібліотекою «Чтиво» та дозволить взяти безпосередню участь у наповненні та вдосконаленні «Чтива».

 

Зараз зареєстровані читачі бібліотеки мають змогу користуватися такими функціями, недоступними для анонімних відвідувачів:

  1. Наповнювати бібліотеку новими книгами — додавати нових авторів, їхні твори та файли творів у нових форматах (або покращені файли наявних форматів).
  2. Публікувати свої відгуки про прочитані твори, які дозволять іншим читачам, на основі Вашого враження від твору, прийняти рішення чи варто читати твір.
  3. Користуватися системою закладок «Моє вибране» , що дозволяє формувати власний список вибраних сторінок авторів, творів або інформаційних сторінок бібліотеки з нотаткою до кожного пункту списку. Власною підбіркою вибраного можна ділитися з друзями. Для цього треба обрати рівень публічності запису вибраного «Для всіх», або «Для зареєстрованих». Відповідні посилання з'являться у вашому публічному профілі.
  4. Переглядати інформацію про інших зареєстрованих читачів бібліотеки, якщо останні дозволили відображення такої інформації у своєму профілі.