Олена Звичайна » Страх. Том 2
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Страх. Том 2

Роман
Джерело: diasporiana
Розділ: Історична
Твір додано: 25.04.2014
Твір змінено: 25.04.2014
Завантажити: djvu (2.9 МБ)
Опис: Роки 1937-38 в СССР, а зокрема й особливо в УССР були періодом найжорстокішого терору; безпосереднім організатором його, за дорученням Сталіна, був нарком Єжов, а тому й період цей увійшов в історію під назвою Єжовщини.
Роман "СТРАХ" — це розгорнене полотно, що правдиво віддзеркалює життя в підсоветській Україні в період Єжовщини. Перед внутрішнім зором читача проходять люди тієї кривавої доби — з одного боку ті, на кого терор був спрямований, а з другого боку — ретельні виконавці волі Московського Кремлю. Хто з читачів мав "щастя" жити в той час під совітами той пізнає картини зі свого минулого; той, хто ніколи в СССР не бував, побачить обличчя й відчує дух і ритм затаврованої ім'ям Єжова доби.
В основу роману покладено дві проблеми: проблему страху, як могутньої зброї для втримування мільйонів людей в стані безоглядної покори, і проблему таланту, яким обдарована наша українська людина, що живе в Україні, де єдиним всесильним законом є директива червоного Кремлю. У 1-му томі ці проблеми ставляться, а вузли фабули на тлі доби зав'язуються. Розв'язання їх та ідейне вивершення твору в світлі поставлених проблем читач знайде в ІІ-му томі, який для цілости роману є вирішальним.
"Страх" виходить у світ з нагоди ХХ-річчя Єжовщини в УССР.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.