Валєрій Жиґлов » Помилка богів. Застереження експериментам з людським геномом
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Помилка богів. Застереження експериментам з людським геномом

Праця
Написано: 2016 року
Джерело: Машинопис твору люб'язно надано його Перекладачем.
Розділ: Публіцистика
Твір додано: 31.05.2017
Твір змінено: 31.05.2017
Завантажити: doc див. (1.7 МБ) doc.zip (1.2 МБ)
Опис: Ця книга – науково популярне видання на найцікавіші й найглобальніші теми – про вік і походження людської цивілізації. У ній повідомляється про найзагадковіше і найнезбагненніше – про прадавнє відвідування Землі інопланетянами й про дивні генетичні експерименти, які вони тут проводили. На підставі численних джерел, автор досить з подробицями описує істотні відмінності Небожителів від звичайних земних людей.
Багато одкровень ученого можуть здатися несподіваними й навіть фантастичними. Але унікальні археологічні знахідки, прадавні літописи й легенди змушують задуматися й відправитися разом з автором у цю захоплюючу подорож у давню давнину в пошуках істини про себе й навколишній світ.
Наведені матеріали, засновані на численних прадавніх Знаннях про неземне коріння людської цивілізації й низці трагічних подій, що привели до Всесвітнього Потопу, пропонується використовувати для створення гостросюжетного, високо емоційного, барвистого, міфологічного науково фантастичного фільму за назвою «Помилка богів», що відбиває одну з можливих, досить правдоподібних версій про минуле людської цивілізації.
Книга відкриває завісу над найтаємничішими таємницями нашого буття й дозволяє краще зрозуміти, хто ми такі, звідки прийшли й куди йдемо.

Переклад з російської.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.