Володимир Засєкін » Гетьман України Павло Скоропадський. Книга I
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Гетьман України Павло Скоропадський. Книга I

Праця
Написано: 2003 року
Джерело: hurtom.com (djvu)
Розділ: Публіцистика
Твір додано: 23.09.2011
Твір змінено: 08.02.2016
Завантажити: djvu (9.7 МБ)
Опис: У пропонованій читачам книзі волинських авторів Л. Осауленка і В. Засєкіна висвітлюється мало вивчена доба боротьби українців за свою державність у 1917–1919 роках XX століття.
У цей короткий період виринула, немов метеор, і погасла Українська Держава гетьмана Павла Скоропадського. Ця постать в українській історії найменше вивчена і найбільше табуїзована…
За минулі 85 років не помічено жодної спроби за кордоном, ні тим більше в нас, в Україні написати про останнього гетьмана Павла Скоропадського більш-менш розгорнутий літературний твір. Це перша спроба згаданих авторів у публіцистично-художній формі висвітлити життя П. Скоропадського у найскладніший період його життя.
 
Відгуки читачів:
 
22.11.2012 • старшина
На жаль, книга написана сумбурно, неприлизано, багато зайвих подробиць. Таке враження, що автори заважали одне одному, однак...
Однак матеріал, який подають автори, зокрема Леонід Осауленко, безцінний, адже він опитав і встиг записати спогади ще живої тоді пані гетьманівни з власною точкою зору Павла Скоропадського на непрості й суперечливі події.
Особливо цінна книга ІІ з поясненнями позиції гетьмана, особливо в питанні взаємовідносин з Гітлером, німецьким генералітетом, Карлом Маннергеймом, лідерами розколотої ОУН та українською діаспорою.
Книга більше для істориків і тонких цінителів. Хоча й читач, що претендує на елітарність, теж отримає насолоду.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.