Моніка Юрковска » Kulturowe i polityczne aspekty mitu Międzymorza (пол.)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Kulturowe i polityczne aspekty mitu Międzymorza (пол.)

Стаття
Написано: 2018 року
Розділ: Історична
Твір додано: 28.05.2023
Твір змінено: 28.05.2023
Завантажити: pdf див. (330.1 КБ)
Опис: Odessa i Morze Czarne jako przestrzeń literacka/Одеса і Чорне море як літературний простір/Odessa and the Black Sea as a literary space, redakcja naukowa Jarosław Ławski i Natalia Maliutina, Białystok-Odessa, 2018, s. 429-451

Авторка, досліджуючи тему "Культурні та політичні аспекти міфу про Міжмор'я", спирається на публікацію під назвою "Міжмор'я", видану в Римі Центральноєвропейським федеральним клубом і пов'язану з пропагандистською/культурною/освітньою діяльністю польського ІІ Корпусу. Основне припущення публікації - показати культурну спільність держав, які можуть належати до Мендзиморської федерації. Це пов'язано з політичними умовами після Ялтинської конференції. Автор звертається до історії цієї ідеї і показує яскраву присутність Міжмор'я в сучасній політиці президента Польщі Анджея Дуди з точки зору економічного союзу в рамках Ініціативи трьох морів.
 
Відгуки читачів:
 
28.05.2023 • Читач
Щиро дякую користувачу, який сьогодні завантажив на Чтиво матеріали на дуже, на мій погляд, цікаву та актуальну тему Міжмор'я!
Справа в тому, що я нещодавно створив тг канал Intermarium News (Новини Міжмор'я і тематичні матеріали: політика, історія, економіка, культура і все, що важливо - https://t.me/intermarium_news1) і такі матеріали є цінними для мене - можна буде в перспективі опублікувати їх в перекладі на каналі.
Для зв'язку, якщо буде така потреба:
Тг - Roman_Kr1000
Пошта - rkrupinskij@gmail.com
Буду вдячним, якщо опублікуєте ще щось тематичне.
P. S. Прошу адміністрацію Чтива не вважати, будь ласка, коментар виключно рекламою чи спамом.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.