Іван Єфрємов » Білий Ріг (збірка)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Білий Ріг (збірка)

Оповідання
Розділ: Химерна
Твір додано: 28.05.2018
Твір змінено: 28.05.2018
Завантажити: fb2.zip (459.3 КБ)
Опис: Іван Антонович Єфремов відомий широкому колу читачів як чудовий письменник, автор науково-фантастичних книг «Зоряні кораблі», «На краю Ойкумени» та багатьох інших творів. Але він не тільки письменник. І.А.Єфремов також чудовий учений.

Хлопчик-сирота, вихованець червоноармійської частини в роки громадянської війни, курсант мореплавних курсів, штурман, лаборант-палеонтолог, учасник багатьох наукових експедицій, гірничий інженер, кандидат (без захисту дисертації), а згодом і доктор наук – такий життєвий шлях цієї невтомної, допитливої людини.

Сповнений кипучої енергії і безперервних шукань у житті, І.А.Єфремов переносить усі риси і в свою письменницьку творчість. Його твори відзначаються сміливістю задуму і наукових припущень, влучністю спостережень і широтою узагальнень, глибоким знанням життя і любов’ю до нього, – безмежною любов’ю і до прекрасної природи і до чесних, скромних, мужніх людей.

Вірою в людину, в її всеперемагаючу силу та розум пройняті науково-фантастичні та пригодницькі оповідання, вміщені в цій книжці — «Білий Ріг», «Останній марсель», «Атол Факаофо» та «Бухта райдужних струменів».

Написані хорошою мовою, всі оповідання мають цікавий сюжет і читаються з великим інтересом.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.