Ростіслав Ярєма » Церковные расколы в Украине (рос.)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Церковные расколы в Украине (рос.)

Нарис
Написано: 2007 року
Розділ: Релігія
Додав: Scaramuccia
Твір додано: 10.06.2019
Твір змінено: 10.06.2019
Завантажити: djvu (4.7 МБ)
Опис: Увага!!! Ця книга - інструмент московської релігійної пропаганди!


Пропонована вашій увазі книга оповідає про історію церковних розколів в Україні. У ній ми спробували зібрати воєдино відомості з різних опублікованих раніше матеріалів, оприлюднити маловідомі сучасному читачеві факти про вчинення неканонічних рукоположений і виникненні багатьох парацерковних новоутворень, організатори яких стверджують, що вони є православними церквами. Але особи, свідомо пішли з православної церкви і спекулюють на церковних канонах, навмисне спотворюють ці канони і привласнюють собі церковні титули, називаються зовсім іншим ім'ям: розкольники і самозванці. Це їх справжнє ім'я, як би вони не називали себе самі. Так було в Церкві завжди, так залишається і понині.
Книга розрахована, перш за все, на широке коло православних читачів і має на меті зміцнити їх у вірі. Вона розрахована також і на тих, хто пішов з богоспасаємого стада Христового в розкол, щоб вони усвідомили згубність своїх помилок і якомога швидше повернулися в лоно канонічного православ'я.
Автор книги, священик Ростіслав Ярєма, є однофамільцем (при неправильному написанні одного з прізвищ), а не родичем покійного патріарха українських авто-кефалістів Димитрія (Яреми).
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.