Василь Васильович Яременко » Євреї в Україні сьогодні: реальність без міфів
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Євреї в Україні сьогодні: реальність без міфів

Стаття
Написано: 2003 року
Джерело: читач
Розділ: Публіцистика
Твір додано: 20.12.2010
Твір змінено: 20.12.2010
Завантажити: rtf див. (262.1 КБ) rtf.zip (56.3 КБ)
Опис: Стаття друкується скорочено. Повністю читач може прочитати у збірнику професора В. В. Яременка «Євреї в Україні сьогодні: реальність без міфів» (Бібліотека журналу «Персонал»: МАУП, 2003), до якого включено публіцистичні статті «Міф про український антисемітизм», «Етика четвертої влади», «Іван Франко на позвах із староєврейськими і новітніми рабинами», «Куди серце лежить, туди й око глядить» та «Євреї в Україні сьогодні: реальність без міфів». Сільські вісті, 09.30.2003.
 
Відгуки читачів:
 
24.12.2010 • Михайло Сапін
Нормальна стаття, Яременко відверто називає речі своїми іменами. Кожнен українець повинен прочитати цю статтю. Ніякого антисемітизму там не побачив. Цікавою виглядає критика статті - до чого тут МАУП? До МАУП найкращій і найбільший вуз в Україні з найпотужнішим професорсько-викладацьким складом. Здійснює велику роботу із укріплення українськості, звичайно українофобам така діяльність не подобається.
20.12.2010 • ninon
Дикий антисемітизм: нормальним людям читати не варто. Взагалі варто обережно ставитися до текстів з ознакою "МАУП": нічому конкретному цей ВУЗ студентів не вчить, лише збирає з них гроші та дискретитує українство через звеличення від імені українців антисемітизму та міжнаціональної ворожнечі.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.