Володимир Янів » Париж Олегові Штулеві (збірка)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Париж Олегові Штулеві (збірка)

Не визначено
Написано: 1986 року
Джерело: diasporiana.org.ua
Розділ: Публіцистика
Твір додано: 01.04.2019
Твір змінено: 29.09.2022
Завантажити: djvu (5.6 МБ) pdf див. (20.4 МБ)
Опис: Олег Штуль (1917-1977) - укранський політичний, громадянський і військовий діяч, журналіст, публіцист, літературознавець; головний редактор газети «Українське Слово» (Париж); співредактор газети «Оборона України». Перший біограф Олени Теліги, який брав пряму участь в подіях київського періоду її життя під час другої світової війни; редактор її перших друкованих збірок.
“У 1986 р. в Франції вийшов збірник «Париж Олегові Штулеві», присвячений голові ПУН. Книга складається з трьох частин: біографії О. Штуля, споминів про нього та його публікацій на різні теми. Видання доповнене унікальною добіркою фотографій, в яких відображено громадсько-політичне, професійне та сімейне життя Олега Штуля.
Задум видати збірник виник у кількох парижан, а передусім М. Калитовської. Ця ідея знайшла широкий відгук у колах української громадськості Парижа і Сарселя. Ініціатори звернулися до НТШ з пропозицією видати збірник і управа Товариства радо дала на це згоду.
Збірник «Париж Олегові Штулеві» є цінним джерелом для вчених, які проводять дослідження з історії українського національно-визвольного руху, громадського, політичного, літературного та культурного життя діаспори.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.