Юрій Винничук » Аптекар
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Аптекар

Роман
Написано: 2015 року
Джерело: toloka.to
Розділ: Художня
Твір додано: 06.02.2017
Твір змінено: 06.02.2017
Завантажити: djvu (4.2 МБ) fb2.zip (451.2 КБ)
Опис: Події нового роману Юрія Винничука «Аптекар» відбуваються у 1646—1648 роках спочатку у Венеційській республіці, а далі — у Львові. Історичне тло уміло використане для захопливої гри в дійсне-недійсне, де персонажі історичні сусідять з вигаданими, а їхні складні стосунки формуються у любовні трикутники.
Фантазійні описи звучать як реальні, авторська вигадка відходить на другий план, змушуючи читача вірити у світ, витканий зі сну.
 
Відгуки читачів:
 
28.09.2020 • D_D
Мені дуже сподобався роман Ю. Винничук "Аптекар"
Спочатку я прочитав книгу, а потім я прочитав книгу ще раз, вчитуючись в кожне речення. Книга легко читається, у книги захоплюючий сюжет. По тексту книги розміщено дуже багато інформації про організацію щоденного життя середньовічного міста.
Якщо не звертати уваги на фантазії автора типу морських кораблів у Львові, то
цілком можна сказати що "Аптекар" це своєрідна дуже майстернр написана енциклопедія життя середньовіччя.

06.02.2018 • Chytach
Огидо і противно читати роман. Все сподівався що автор буде розповідати історію а він з якимось маніакальним смаком перерозповідає те що сам десь вичитав про катів, відьом і всяку нечисть. Виникає думка що у автора десь не в порядку з головою раз він таке з таким пієтетом описує. Тому кинув читати це деструктивне і ганебне чтиво. Огидно!
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.