Майя Волохова » Фінанси. Частина 2
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Фінанси. Частина 2

Посібник
Написано: 2015 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 03.11.2019
Твір змінено: 03.11.2019
Завантажити: pdf див. (1.8 МБ)
Опис: Навчальний посібник «Фінанси» підготовлений у відповідності до вимог з підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр зі спеціальності фінанси, банківської справи і страхування.

У навчальному посібнику знайшли своє відображення сучасні наукові і практично орієнтовані розробки.

Розділи навчального посібника базується на сучасній законодавчій базі з питань, що вивчаються; містять комплекс питань для самоконтролю та комплекс тестів з метою перевірки засвоєних знань. Такий підхід дозволяє розширити горизонт наукового і практичного пізнання студентами, сформувати аналітичне бачення проблем у галузі фінансів.

Навчальний посібник складається з двох частин.

Друга частина навчального посібника «Фінанси» містить розділи, які надають більш поглиблені знання з функціонування складових фінансової системи. Зокрема, подано сучасний стан і сформульовані проблеми, пов’язані з функціонуванням фондів соціального забезпечення; визначено основні складові та завдання з управління фінансами домогосподарств і суб’єктів господарювання; сучасні підходи до розуміння фінансового ринку та особливостей його функціонування. Особливий інтерес представляють розділи, присвячені фінансовій безпеці та фінансовому потенціалу держави. Корисним для пізнання фінансових процесів у світі буде вивчення матеріалу розділів, присвячених міжнародним фінансам, фінансам країн з розвинутою економікою, фінансам країн Євросоюзу.

Навчальний посібник адресований студентам, викладачам вищих навчальних закладів, керівникам та фахівцям, які цікавляться питаннями фінансів.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.