Ірина Волкова » Бухгалтерський облік у банках
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Бухгалтерський облік у банках

Посібник
Написано: 2008 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 07.01.2012
Твір змінено: 07.01.2012
Завантажити: pdf див. (2.7 МБ)
Опис: Навчальний посібник «Бухгалтерський облік у банках» узагальнений у 9-ти темах у поєднанні з виконанням практичних завдань та вправ за обліковими процедурами основних банківських операцій. Посібник побудовано за інструктивно-нормативними документами НБУ з питань бухгалтерського обліку. Основний акцент зроблено на освоєння слухачами чинних методик обліку та номенклатури рахунків плану рахунків бухгалтерського обліку в банках. У посібнику вміщено додатки з формами первинних документів, чинні законодавчі нормативно-правові документи, питання для самоопрацювання та практичні завдання.
Посібник розрахований на студентів вищих навчальних закладів для самостійного вивчення предмета «Бухгалтерський облік у банках». Він може бути корисним бухгалтерам-практикам, аудиторам, фінансистам, підприємцям і слухачам, що одержують другу освіту на базі вищої, а також усім, хто цікавиться бухгалтерським обліком у банках.

Волкова І.А., Калініна О.Ю. Бухгалтерський облік у банках. Навч. посіб. 2-ге вид.– К.: Центр учбової літератури, 2011. – 520 с.
ISBN 978-966-364-888-0
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.