Олексій Волков » Лікарня на відлюдді
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Лікарня на відлюдді

Роман
Написано: 2007 року
Джерело: flibusta.net (fb2)
Розділ: Художня
Твір додано: 21.09.2011
Твір змінено: 21.09.2011
Завантажити: fb2.zip (640,7 КБ)
Опис: Сенсація! Творчість Маестро інтелектуального детективу Олексія Волкова засяяла новою гранню. Свій новий роман автор присвятив колегам по фаху — лікарям. І зробив це настільки весело, феєрично й, найголовніше, щиро, що не залишається жодних сумнівів: талановита людина талановита в усьому.

А як же детективний сюжет? — запитаєте ви. Далебі Маестро, він на те й маестро, аби за жодних обставин не відступити від обраного шляху. Цей детектив, чи то пак трилер у його виконанні не менш віртуозний, як і всі попередні!
 
Відгуки читачів:
 
04.08.2013 • Jusiko
Мені дуже сподобалась ця книга своїм захоплюючим сюжетом. Погоджуюсь з попереднім відгуком, що найцікавіше у кінці. Дійсно, на останніх тридцяти сторінках розкриваються всі карти і все стає на свої місця.
Цей твір мене зацікавив тим, що йдеться у ньому про хірургів і написав її теж лікар. Я сама хочу стати хірургом (пластичним, правда). А зараз якраз вступаю до омріяного ВНЗ. Поки чекаю свого, часу, вирішила відволіктися. За цією книжкою це зробити дуже просто. Всім раджу!
23.02.2012 • ilitbr
Вельми хороше чтиво. Читав добрих два дні і ніяк не міг відірватись, гумор на висоті. Особливо раджу звернути увагу на кінцівку, вона варта того щоб прочитати увесь роман.
21.09.2011 • Ruda
Книга сподобалась, цікавий сюжет, багато гумору і трохи кохання між героями... Детективна розповідь про життя у гарячих дев'яностих, про нелегке життя лікарів і ще важче життя тогочасних "підприємців-рекетирів". Книга завелика по розміру, проте часу на неї дійсно не шкода.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.