Франц Відман » Філософія: dtv-Atlas
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Філософія: dtv-Atlas

Посібник
Написано: 2002 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 19.09.2022
Твір змінено: 20.09.2022
Завантажити: djvu (28.7 МБ)
Опис: Кунцман П.г Буркард Ф.-П., Відман Ф. Філософія: dtv-Atlas: Пер. з 10-го нім. вид. / Худож. Аксель Вайс; Наук. ред. пер. В.П. Розумний. — К.: Знання-Прес, 2002. — 270 с.: іл.
ISBN 966-7767-04-3 (укр.)
ISBN 3-423-03229-4 (нім.)
Це унікальний довідник з філософії, в якому в стислій формі розкривається історія розвитку філософської думки. Авторам удалося не тільки висвітлити основні філософські течії, напрями, але й не втратити головних персоналій, фундаментальних ідей і концепцій історико-філософського процесу. Особливу цінність книзі надає візуальний смисловий ряд, що супроводжує текст: кольорові малюнки, схеми, таблиці, діаграми. Така побудова довідника забезпечує високий рівень наочності подання матеріалу. Перед кожним розділом наводяться огляди, в яких розкривається історичне підґрунтя найважливіших результатів діяльності конкретного філософа чи філософів певної доби. Українському читачеві буде цікаво ознайомитися не тільки з історією філософської думки, а й з тим, як сьогодні досліджуються і тлумачаться основні проблеми філософії в країнах Західної Європи, зокрема в Німеччині.
Книга адресована широкому колу читачів. Особливо корисною вона буде студентам вищих навчальних закладів, викладачам філософії, фахівцям у галузі гуманітарних наук.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.