Володимир В'ятрович » За лаштунками «Волині-43». Невідома польсько-українська війна
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

За лаштунками «Волині-43». Невідома польсько-українська війна

Праця
Написано: 2016 року
Джерело: cdvr.org.ua
Розділ: Історична
Твір додано: 10.04.2017
Твір змінено: 17.09.2022
Завантажити: epub (10.1 МБ) fb2.zip (3.8 МБ) pdf див. (36.3 МБ)
Опис: Сучасні Західна Україна та Східна Польща — Холмщина, Волинь, Галичина, Закерзоння — території, де під час і після Другої світової війни палахкотіло польсько-українське протистояння. Криваве доміно маловідомої війни між поляками і українцями у 1942–1947 автор розкриває завдяки невідомим раніше документам української та польської підпільних армій, звітам німецької окупаційної влади та радянських партизан.
В основі дослідження — свідчення безпосередніх учасників подій, документи українського та польського підпілля, Армії Крайової та УПА, які були головними дійовими особами трагедії, що тривала не один рік.

“За лаштунками “Волині-43”. Невідома польсько-українська війна” – це чи не перша спроба науково-популярного викладення історії польсько-українського конфлікту середини минулого століття. Автор пропонує поглянути на події 1943 року на Волині в контексті історії двох народів до, під час та після Другої світової війни.
Читач отримає можливість сформувати власну думку про події не на основі медійних повідомлень чи політичних спекуляцій, а за допомогою фактів і документів, а також аналізу сучасних політичних та інформаційних кампаній.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.