Галина Вдовиченко » Пів'яблука
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Пів'яблука

Роман
Написано: 2008 року
Розділ: Любовна
Твір додано: 02.01.2010
Твір змінено: 20.01.2023
Завантажити: Файли вилучено з бібліотеки на запит власника авторських прав.
Опис: Роман про долі чотирьох подруг, які мешкають у Львові: редактора Галини, дизайнера Ірини, коректора Магди та телеведучої Луїзи. Одного разу їм до рук потрапляє дивний сувенір — дерев'яне яблуко, яке давній майстер зробив з секретом. Щойно це яблуко опиняється в кожної з героїнь, її життя змінюється, потаємні бажання стають реальністю.

Це перший роман автора. Книжка отримала спеціальну відзнаку конкурсу «Коронація слова», яку вперше ввели 2008 року – «Вибір видавців». Видавництво «Нора-Друк» саме з цього видання започаткувала новий формат та випробувала нові видавничі технології (обкладинка) вкупі з новим папером. Газета «Високий Замок» вперше, за згоди з видавцем, друкувала книжку у кожному номері у форматі «роман у газеті». Перший тираж книжки розійшовся протягом місяця.

25 червня 2009 року роман «Пів’яблука» посів друге місто на конкурсі «Найкраща українська книга-2009» за версією читачів та журі тижневика «Корреспондент».
 
Відгуки читачів:
 
12.10.2010 • Ruda
Чотири подруги, чотири долі, чотири життя і одна на тиждень середа фіалок, коли ці подруги зустрічаються і діляться всім. На дачі, в місті, у майстерні чи де-небудь інде - вони веселі і привітні, закохані і розчаровані, часом сумні, й інколи стурбовані. В іх життя вривається "яблуко", від якого кожна з них просить і отримує бажане. Раджу прочитати і пережити ці миті разом з героїнями!
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.