Володимир Василишин
 
 

Володимир Василишин

нар. 17.03.1981
Україна
(українець)

 

Василишин Володимир Михайлович народився 17 березня 1981 року в місті Івано-Франківську.

У 1988-1991 роках навчався в середній школі № 10 міста Стрия.

У 1991-1998 роках навчався в Стрийській гімназії імені Митрополита Андрея Шептицького.

У 1998-2004 роках навчався у Львівському національному університеті імені Івана Франка (юридичний факультет).

З лютого 2009 року – студент Дистанційної Магістерської Програми Екуменічних Наук Українського Католицького Університету (спеціальність – «Релігійна журналістика»).

Протягом навчання в гімназії та Львівському національному університеті імені Івана Франка неодноразово брав участь у різноманітних мистецьких заходах, був переможцем міського конкурсу патріотичної поезії (Стрий, 1998).

Публікувався у Стрийських місцевих газетах «Гомін волі» та «Рідне поле», у гімназійних стінгазетах та альманаху «…Коли в душі народжується слово», університетських студентських виданнях. Окремі вірші були поміщені до збірок творів студентів-правників ЛНУ імені Івана Франка «Галявина буття» та «Сестра Аполлона».

Учасник «Хвилі Свободи» 2001 року, Помаранчевої Революції 2004 року.

Під час виборів 2002 року – член Личаківського районного виборчого штабу ВО «Батьківщина».

2005 року на Стрийському міському конкурсі поезій, присвяченому 191-й річниці від дня народження Т. Шевченка, зайняв перше місце.

З грудня 2005 року – член Ради та Президії, Відповідальний Секретар Стрийського міськрайонного товариства Львівського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

Учасник Руху «За Життя» Українського Католицького Університету.

Член Всеукраїнської громадської організації «Українська Громада».

Під псевдонімом «Іриней Новітній» - один із співавторів поетичної антології «Голос Майдану», присвяченої Помаранчевій Революції в Україні.

Твори опубліковані на сайтах www.litforum.net.ua, www.graphomanoff.uaforums.net, www.glosa.com.ua, http://www.vydelka.com.

Учасник форумів та позаштатний кореспондент Релігійно-Інформаційної Служби України при Українському Католицькому Університеті (www.risu.org.ua), дописувач форумів www.jeynews.com.ua, «Українська правда» (www.pravda.com.ua), Форуму міста Стрия на сайті www.stryi.com.ua та інших.