Рудольф Ушаков » Математика: довідник для абітурієнтів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Математика: довідник для абітурієнтів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів

Посібник
Написано: 2013 року
Джерело: Sehrg-Gut+balik2
Розділ: Навчальна
Твір додано: 08.02.2020
Твір змінено: 13.02.2020
Завантажити: djvu (28 МБ)
Опис: Гайштут О. Г.
Математика : довідник для абітурієнтів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів / О. Г. Гайштут, Р. П. Ушаков, О. А. Шамович. — К. : Літера ЛТД, 2013. — 624 с.

І8ВИ 978-966-178-327-9

Зміст і розміщення матеріалу довідника дозволяє використовувати його як у загальноосвітніх закладах, так і в школах з поглибленим вивченням математики. Він зручний для підготовки до вступних іспитів до університетів та інститутів, а також для студентів педагогічних спеціальностей, які вивчають елементарну математику.
На початку кожної теми розділу розглянуто приклади і методи розв’язування задач, викладено додатковий теоретичний матеріал і методичні поради. До кожної теми підібрано задачі для вправ, і до деяких із них подано розв’язки.
Дещо ширше, ніж у шкільній програмі, викладено такі питання, як розв’язування рівнянь і систем рівнянь, доведення і розв’язування алгебраїчних і трансцендентних нерівностей, обернені тригонометричні функції, нестандартні тригонометричні рівняння, умовні рівності тощо.
Видання адресоване учням, абітурієнтам і всім тим, хто любить математику і бажає у ній удосконалюватися, вміти самостійно розв’язувати задачі, які виходять за рамки шкільної програми.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.