Нікалай Ульянов » Происхождение украинского сепаратизма (вид. 1996) (рос.)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Происхождение украинского сепаратизма (вид. 1996) (рос.)

Праця
Написано: 1966 року
Розділ: Публіцистика
Твір додано: 05.06.2020
Твір змінено: 25.01.2023
Завантажити: pdf див. (14.8 МБ)
Опис: УВАГА!!! Ця книга — інструмент московської антиукраїнської пропаганди у псевдонауковій обгортці!
Книга присутня у е-бібліотеці «Чтиво» виключно для дослідження фахівцями.

Псевдонаучная монография, основная работа русского историка Николая Ульянова. Впервые была издана в 1966 году в Нью-Йорке. В 1996 и 2007 годах была переиздана на Российской Федерации. До настоящего времени среди российских шовинистов считается фактически единственным «научным» исследованием по тематике украинского «сепаратизма».
Пов'язані твори:
Дві рецензії (Ульянов Н. «Происхождение украинского сепаратизма». – Москва, 1996; Фоменко А. «Новая хронология») (авт. Ярослав Дашкевич) Істор. Рецензія 2001
Катерина Друга як джерело українського «сепаратизму» (авт. Всеволод Паталаха) Істор. Есей 2017
 
Відгуки читачів:
 
07.06.2020 • Scaramuccia
Щодо даної книги Ульянова інформація теж не зовсім вірна. У 2015 її також перевидали, але не окремим виданням, а в складі збірки під назвою "Исторический опыт России и украинский сепаратизм". Ну і раз пішла така пісня, я теж постараюся незабаром викласти цей витвір на Чтиво))
07.06.2020 • Scaramuccia
Велика подяка за книгу від українських шовіністів, вигнаних пронатовськими уніатами обмовлений з рідної України і вимушено проживають нині в «не-братської" Росії!
Не зовсім зрозуміло тільки, чому анотація говорить про те, що викладена вона лише "виключно для дослідження фахівцямі". Такого роду література буде цікава всім, хто цікавиться історією України та спробами з боку уніатів-католиків розділити Русь і, нав'язавши народу України "самостійну" ідеологію, протиставити її іншим руськiм землям.
І, треба помітити, книга Ульянова далеко не єдина наукова робота по даній темі. У 1981 в Нью-Йорку на англійській, а в 1994 і в перекладі на українську була видана чудова монографія Ореста Субтельного "Мазепинці: Український сепаратизм на початку XVIII ст.", яка давно вже зайняла почесне місце в історіографії українського сепаратизму. Те ж можна сказати і про відповідні роботи Флоринського, Щеголева, Лаппо-Данилевського, Волконського, Ваврика, Арістова і багатьох інших неупереджених дослідників українського питання.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.