«Український журнал» » Все, що Вам потрібно знати…
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Все, що Вам потрібно знати…

Довідник
Написано: 2008 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 09.03.2013
Твір змінено: 09.03.2013
Завантажити: pdf див. (1.1 МБ)
Опис: Цей невеликий довідник для громадян України, які ставлять собі на мету певний час мешкати у Чеській Республіці, покликаний бодай трохи допомогти зорієнтуватися новим мігрантам у бюрократичному сплетінні різноманітних дозволів та віз. При його укладенні автори виходили з того, що іноземцю, який зовсім не знає про свої права й обов’язки у чужій країні, слід зрозумілою йому мовою надати найпростішу первісну інформацію: з чого почати, куди звернутися, який формуляр заповнити, де його шукати тощо.
Довідник продовжує традицію попередніх брошур «Все, що Вам потрібно знати». Ця актуалізована восени 2008 року версія виходить як із зауважень до попередніх видань, так і з нового законодавства у сфері перебування іноземців. Зокрема, враховано останні зміни до законів про працевлаштування, про підприємницьку діяльність, про перебування іноземців у Чеській Республіці та її вступ до Шенгенського простору. Однак досвід свідчить, що конкретні вимоги різних чеських державних установ щодо іноземців з третіх країн змінюються, що передбачити у цій брошурі неможливо.
Слід окремо зазначити, що у Чеській Республіці темпи інформатизації державних установ швидко зростають, і багато необхідних документів можна знайти в Інтернеті, який нині доступний майже всюди і для кожного. Тому у цьому довіднику ви також знайдете найнеобхідніші посилання, зокрема на сторінки держорганів, які займаються проблематикою іноземців.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.