Сергій Тихенко » Розвиток банківської справи на Сумщині (середина ХІХ – початок ХХ ст.)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Розвиток банківської справи на Сумщині (середина ХІХ – початок ХХ ст.)

Праця
Написано: 2013 року
Джерело: lib.uabs.edu.ua
Розділ: Наукова
Твір додано: 30.04.2014
Твір змінено: 30.04.2014
Завантажити: pdf див. (34.3 МБ)
Опис: До монографії увійшли матеріали з розвитку банківської справи на Сумщині в середині XIX – на початку XX століття. До уваги читача подано системний аналіз архівних документів, матеріалів краєзнавчих музеїв, бібліотек, документів та фотографій з приватних колекцій. Зроблена спроба комплексно висвітлити всі види діяльності кредитно-фінансових установ, що працювали на Сумщині. Окрім суто фінансових та економічних питань, у монографії відображені історичні постаті того часу, соціальні та побутові особливості діяльності банківських службовців, архітектурні особливості банківських установ та інше.
Видання розраховане на фінансистів, науковців, краєзнавців, викладачів, студентів, а також на широкий загал читацької аудиторії.

Розвиток банківської справи на Сумщині (середина ХІХ – початок ХХ ст.) [Текст] : монограф. / за заг. ред. канд. екон. наук С. В. Тихенка ; [уклад.: С. В. Тихенко, Г. І. Корогод, О. І. Кисельов] ; Державний вищий навчальний заклад “Українська академія банківської справи Національного банку України”. – Суми : ДВНЗ “УАБС НБУ”, 2013. – 166 с. [15] арк. іл. - ISBN 978-966-8958-91-5
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.