Тетяна Тур » Правда про Бабин Яр
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Правда про Бабин Яр

Нарис
Написано: 1996 року
Джерело: hurtom.com
Розділ: Історична
Твір додано: 13.11.2009
Твір змінено: 18.07.2011
Завантажити: doc див. (243 КБ) doc.zip (98.3 КБ) fb2.zip (72.6 КБ)
Опис: В документальному дослідженні «ПРАВДА ПРО БАБИН ЯР» Тетяна Тур наводить вагомі аргументи на підтвердження версії, що «жидівська трагедія Бабиного Яру» є лише легендою. На прикладі Бабиного Яру ми бачимо останній етап руйнування міфу про Голокосту.
 
Відгуки читачів:
 
07.07.2011 • vitalis
@ Михайло Сапін, oleksa
Переконливе прохання припинити обговорення історичних подій, бо кількість коментарів аж ніяк не ширше розкриває Вашого ставлення до статті. І це, зрештою, не форум для дискусій. Дякую.
07.07.2011 • Михайло Сапін
oleksa, але ж погодьтеся, що як доказ масових розстрілів у Бабиному Яру сьогодні ми маємо лише суперечливі розповіді так званих «свідків подій», які не знали місцевості і переписували неконкретні формулювання з протоколу в протокол і вільний переказ таких розповідей письменниками та журналістами, які почали писати про ці події через багато років після того, як вони відбулися. Навіть пропагандисти «трагедії жидівського народу в Бабиному Яру» відзначують повну невивченість проблеми, втім це не заважає їм вибудовувати власні фантазійні версії історії Бабиного Яру. В результаті документи, які сьогодні використовуються як джерело інформації про події тих часів, є продуктом політичної та емоційної художньої творчості, і свідчать не про саму подію, а про її кон’юнктурні трактування пізнішими інтерпретаторами. За 70 років так і не проведено цілеспрямованих розвідок на основі різних видів джерел і спеціальних археологічних та криміналістичних досліджень.

З фахової точки зору, відсутність поховань у Бабиному Яру є історичним фактом, бо про це сьогодні свідчать усі наявні джерела. Наявність масових поховань і є саме версією, яку бажаючі можуть доводити, якщо колись знайдуть переконливі докази. А версія масових розстрілів євреїв у Бабиному Яру розбігається з усіма документальними свідченнями і є попросту зловмисною вигадкою, яка має на меті виключно політичні інтереси. На жаль, ми не можемо запобігти появі текстів, де професійність замінюється емоціями і лозунгами «ніколи більше», проте, такі тексти дають нам змогу ще більше переконатися, наскільки цінні справжні, документально й концептуально обґрунтовані наукові історичні розвідки. Праця Тетяни Тур є відправною точкою для початку серйозного і неупередженого дослідження, що має за мету деміфологізацію наукової і суспільної свідомості. Ця фактологічно обґрунтована версія подій протистоїть вільній та заангажованій інтерпретації історії, яка ґрунтується на кон’юнктурних міркуваннях, орієнтована на політичні стереотипи та не прив’язана до наявних фактів і джерел.
02.06.2011 • oleksa
Михайле, але ж ви теж трохи упереджені. Знаєте, останнім часом щось дуже багато з'вляється таких "досліджень". І той же "лист папі" можна згадати. І останній процес над Дем'янюком, - на мою "упереджену" думку, сучасні німці хочуть змити із себе прадідівські гріхи і тому всіляко намагаються скинути найжахливіші злочини рейху на поліціаїв, чекістів чи воїнів УПА. І це все лобіюється на найвищому рівні. Нажаль ми собі такого дозволити неможемо, попередній президент намагався, та не вийшло - голодомор так і задишився глодомором... Та я не про те: я згідний із тим, що кільсть розстріляних євреїв у Бабиному Яру перебільшена, більше того я переконаний, що якби цифри усієї війни були правдивими, то юдеїв взагалі не лишилось би на планеті Земля. АЛЕ, не треба применшувати жорстокості нацистів, як і замовчувати злочини українців - поліцаїв. Ясна річ, що таким "книгам" як "Бабин ЯР" Кузнєцова не можна довіряти, тому слід добиватися від Москви й Вашинґтона розсекречення архівів...
26.05.2011 • Михайло Сапін
Якщо ви про статтю Т.Тур кажете "бурчання" - ви вже неправий і виказуєте своє упереджене відношення. Адже основна ідея статті полягає в тому, що відсутні будь-які докази розстрілів євреїв в Бибином Яру. Не знайдено жодного трупа, схили Бабиного Яру не змінилися по війні в порівнянні з довоєнним часом, відсутні документи, є лише брехлива книга-вигадка Кузнецова та вкрай суперечливі і неймовірні свідчення декількох дивних людей. Які докази повинна наводити Тур, адже вона саме й пише про те що немає ніяких доказів так званої "трагедії Бабиного Яру". Дарма вона не висвітлила тему тих 9-х київських рабинів, які входили до жидівського комітету, що відповідав за вивезення жидів з Києва. Адже всі вони чудом пережили голокост...
21.05.2011 • oleksa
абсолютно не вразило. голослівне бурчання, не арґументоване ніякими фактами. (це про статтю Т.Тур). А стосовно допису попереднього дописувача, хочу сказати, що погоджуюсь майже із усим. Хочу тільки сказати, що не треба робити українських поліцаїв святими, тим паче не треба казати, що взагалі не було наших співвітчизників, які виконували "чорну роботу" есесівців - а саме розстріл тих же євреїв, але здебільшого своїх же співгромадян. Такі люди були, є і, нажаль, будуть.
09.05.2011 • Михайло Сапін
Це дослідження треба прочитати всім. Справа в тому, що про всі ці байки про уявний розстріл жидів в Бабиному Ярі будуються за основною формулою так званого голокосту "Одна бабця казала". Або "Мойша розповідав, що Абраму казали, як Сьома чув, що Зяма знає Додика, який знайомий із Ізею, який слухав як Мойша розповідав як німці розстрілювали жидів". Першоджерела відсутні, правди в цих вигадках-фантазіях ніколи не знайдеш. В кращому випадку це буде якійсь 12-річний хлопець, який переліз через паркан і щось бачив, а потім розповів своїй бабці.
Як на єдиний "доказ" всі посилаються на абсолютно брехливу українофобську книжка садомазохіста жида Кузнєцова. Автор цієї депресивної книги, в який він вигадує і смакує сцени насильства, - явно збочений маньяк, а люди, здатні отримувати від читання цього задоволення, - самі маньяки. Цей дикий "роман-документ" не лише викривлює українську історію, але й зводить наклеп на українську націю і паплюжить українців перед світом, його метою є збудити ненависть до німців та українців. До речі, у 1969 Кузнєцов втік з СРСР і в інтерв'ю англійській газеті «Санді Телеграф» він зізнався що співпрацював з КДБ (тобто книжка була написана за замовленням КДБ). Кузнєцов попросив політичного притулку, його звичайно прийняли жид все-таки). Нью-йоркське видавництво тут же опублікувало його збочені фантазії «Бабин Яр» без цензури. Там з'явилися українські імпотенти-поліцейські, які насилують жінок багнетами, групові згвалтування німцями жертв, опису екскрементів і іншу маячню сексуального збоченця. Через два роки автор наклав на себе руки. Ці негативні галюцинації як і будь-який маячня читаються вкрай важко, а описувати їх ще важче, втім, якщо хтось захоче подискутувати - я готовий.
Тож, повертаючись до реальних подій у Бабиному Яру, постає багато питань, на які прихільники цієї конспирологічної теорії на можуть надати відповіді.
1. Де саме відбувався розстріл? - Невідомо.
2. Де знаходяться масові поховання? - Досі не знайдені (ніхто їх і не шукав - з чого б це? От у Биківні під Києвом справді поховані 100.000 жертв жидобільшовицького режиму, там є реальні могили, трупи, ПОСТІЙНО проводять ексгумації і упізнання, а в Бабиному Яру - чомусь ні... От зараз польські експерти там працюють, які приїхали туди за проханням свого уряду - працюють із тілами розстріляних комуністами поляків. Запитайте в Шимона Переса - чому він не вимагає ексгумації? Запитайте в інших жидів - чому вони досі сперечаються де були розстріли і де поховані "розстріляні? Чому їх за 70 років так і не знайшли? Розстріляних оунівців знайшли, а жидів - ні? Чому? Напевне тому що їх там нема.).
3. Стверджують, що обрив підривали, щоб засипати трупи, але це неможливо виходячи із законів механіки, до того ж краї Бабиного Яру залишились неушкодженими, це видно по довоєнних і післявоєнних фото.
4. Кузнєцов вигадує безліч мобільних газових камер (машин-душогубок), але не знайдено жодної такої машини і навіть шоферів яки б ними керували.
5. Якби людей там розстрілювали в такій кількості, то до сих пір там би знаходили тонни куль, але не знаходили ніколи.
6. Чому жиди так бояться згадки про 9 рабинів, яких нібито захопила якась загадкова айнзацкоманда, і яки закликали жидів їхати до Палестини? Чи не тому, що всіх жидів насправді вивезли зі станції Лук'янівка-Товарна, а їх зайвий багаж поскидали в яр Бабиного Яру. І всі ті жиди живі і здорові, "дивом пережили голокост" і опинилися в США та Ізраїлі разом із тими 9-ма киїівськими рабинами. Запитайте в жидів прізвища тих рабинів та про їх подальшу долю!

Питань постає багато, тому потрібно їх спокійно обговорювати, а не влаштовувати істерики із звинуваченнями в антисемітизмі. Для українців це принципова справа, адже українофоб жид Кузнєцов фактично звинуватив їх у знищенні жидів у Бабиному Яру. Ці звинувачення підтримав україножер жид Є.Червоненко, який перебуваючи в 2005 р. у ролі міністра транспорту через відомчу прес-службу розповсюдив заяву в якій сказано, що «в 41-му році, після відмови есесівців, українські поліцаї розстрілювали мирне населення у Бабиному Яру».
Українці, читайте дослідження Тетяни Тур і включайте нарешті мозок.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.