Лєв Троцкій » Український Троцький. Тексти Лева Троцького про Україну
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Український Троцький. Тексти Лева Троцького про Україну

Праця
Написано: 1917 року
Розділ: Історична
Твір додано: 22.08.2022
Твір змінено: 22.08.2022
Завантажити: pdf див. (6.6 МБ)
Опис: УВАГА!!! Ця книга містить московську комуністичну пропаганду, висловлену одним з найнепримиренніших ворогів Української Народної Республіки!


Троцький, Лев Давидович. Український Троцький. Тексти Лева Троцького про Україну: (зб. перекладів статей, виступів, промов та відозв з коментарями) / наук. ред. Д. М. Пілаш; літ. ред. С. П. Денисюк [та ін.]; перекл. з рос. А. А. Іщенко [та ін.]; Соціалістичне об’єднання «Ліва опозиція». – Одеса: ВМВ, 2013. – 167 с.– з іл.

ISBN 978-966-413-416-0

У цьому томі зібрано статті, виступи, промови та відозви одного з провідників Жовтневої революції 1917 року Лева Троцького, присвячені ключовим подіям, що відбувалися в Україні в період з 1917 по 1939 роки: відносинам Української Центральної Ради і Ради Народних Комісарів Радянської Росії, Брестському миру, польсько-українській війні 1920 року, звільненню Криму від Врангеля, господарському та національному будівництву в перші роки радянської влади, голоду і репресіям 1930-х років, анексії Карпатської України фашистською Угорщиною, приєднанню Західної України до Радянської України, співробітництву Гітлера з українськими націонал-соціалістами. Деякі з текстів написані Троцьким у співавторстві з Володимиром Леніним, Григорієм Чичеріним, Дмитром Курським та Юхимом Медведєвим.
Наведені матеріали переконливо свідчать, що інтернаціоналізм їхнього автора полягав саме у послідовній боротьбі за національне визволення всіх поневолених народів. До видання також включено тексти сучасних дослідників і послідовників Троцького, примітки.
Видано коштом соціалістичного об’єднання «Ліва опозиція», редакції журналу соціальної критики «Спільне», профспілки «Захист праці», а також за рахунок особистих пожертв Віталія Атанасова, Олега Верника, Андрія Іщенка, Дениса Катуніна, Бориса Пастуха та учасників 29-го міжнародного табору революційної молоді, який було організовано Об’єднаним секретаріатом Четвертого інтернаціоналу в Каталонії у серпні 2012 року.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.