Сергій Третьяков » Практичний посібник з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Практичний посібник з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Посібник
Написано: 2010 року
Джерело: dkrp.gov.ua (doc)
Розділ: Навчальна
Твір додано: 08.05.2011
Твір змінено: 08.05.2011
Завантажити: doc див. (11,8 МБ) doc.zip (1,1 МБ)
Опис: Практичний посібник з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців створено для використання у процесі навчання кандидатів на зайняття посади державного реєстратора та підвищення кваліфікації державних реєстраторів
У Практичному посібнику містяться нормативно-правові акти з питань державної реєстрації суб’єктів господарювання, проекти законів України, листи-роз’яснення Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у сфері державної реєстрації суб’єктів господарської діяльності, статистичні та довідкові матеріали.
Надано перелік усіх державних органів, в яких здійснюється державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в Україні.
Практичний посібник призначений для використання державними реєстраторами при здійсненні процедур державної реєстрації та внесення або отримання даних з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також для практичної діяльності у сфері державної реєстрації суб’єктів господарювання консалтинговими підприємствами, адвокатськими конторами, юридичними консультаціями та підприємцями.

Практичний посібник з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців під редакцією Третьякова С.І. – К.: Держкомпідприємництво, ДВНЗ «Українська академія бізнесу та підприємництва», 2010. – 361 c. (видання дев’яте, доопрацьоване).
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.