Олексій Терлюк » Правове регулювання блокчейн-технології у публічному управлінні: аспекти міжнародного та українського досвіду використання
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Правове регулювання блокчейн-технології у публічному управлінні: аспекти міжнародного та українського досвіду використання

Праця
Написано: 2024 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 02.04.2024
Твір змінено: 13.04.2024
Завантажити: pdf див. (2.7 МБ)
Опис: У площині дослідження сучасних технологій публічного управління та впровадження інноваційних інструментів у систему його інститутів вивчено міжнародний і український досвід інституціоналізації та право-вого регулювання блокчейн-технології (Blockchain).
У контексті розгляду теоретико-методологічних основ дослідження значну увагу приділено феномену публічного управління в умовах інфор-маційного суспільства та його інновацій. Простежено процес створення, обґрунтовано технічну природу та розглянуто ключові проблеми в пра-вовому регулюванні Blockchain. Вивчено особливості процесу вироблен-ня організаційно-правових форм регулювання застосування Blockchain у країнах найбільшого поширення в Європі, Азії, Америці. Головний ак-цент зроблено на дослідженні аспектів міжнародного та українського досвіду правового регулювання Blockchain у сферах електронного голо-сування, фінансів, реєстраційної діяльності та забезпечення захисту пра-ва інтелектуальної власності. Міжнародний досвід Blockchain пропонує-ться розглядати як своєрідний еталон (чи полігон різних підходів до ви-користання технології), на який слід рівнятися (або, навпаки, ігнорувати) Україні.
Висловлено практичні рекомендації щодо широкого впровадження Blockchain в Україні, а також пропозиції з удосконалення правового регу-лювання технології в окремих сферах публічного управління.
Для науковців та широкого кола читачів, зацікавлених проблемами інноваційних технологій та публічного управління.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.