Йосип Тереля » Свідок
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Свідок

Спогади
Написано: 1991 року
Розділ: Релігія
Твір додано: 05.04.2014
Твір змінено: 05.04.2014
Завантажити: djvu (48.7 МБ)
Опис: Йосип-Яромир Тереля був справжнім Христовим воїном. Його життя можна окреслити трьома визначальними характеристиками: мужність, терпіння і жертва.

Найпослідовніший борець за легалізацію Греко-Католицької Церкви, Йосип Тереля, починаючи з 1963 року по 1987 рік сидів у більше як 10 в’язницях за любов до України, до Католицької Церкви. Читаючи книгу-монолог, дивуєшся як звичайна людина могла витерпіти стільки наруги і катувань! Нехай читач сам пройдеться сторінками книги Йосипа Терелі. Буде непереливки від одного споглядання.

Аж наприкінці цієї книжки розум і душу осяє зрозуміння: Марія! Матір Божа була невідступно з ним. Саме з Її руки дитина Божа – Йосип Тереля діставав дивовижну силу і тепло. Особливо тепло Марії сповнювали його душу і серце – і він знову вставав і знову боровся.

Книжка дуже переконливо передає материнську любов і турботу Ісусової Мами: починаючи від рятівних об’явлень у в’язницях і аж до великого об’явлення в с. Грушів, де Йосип Тереля перебував особисто.

Небо прийняло страждучу душу Йосипа Терелі у 2009 році. Він похований на Закарпатті у с. Нижнє Болотне Іршавського району на 65 році життя.

Книга українською мовою друкується вперше.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
01.07.2014 • Vasyl'
Цю книжку варто прочитати кожній людині планети Земля. Щоб сказати ще щось після прочитання цієї книги - не вистачить слів...
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.