Роман Тарнавський » Рішення Ради Львівського державного університету імені Івана Франка про присвоєння наукових ступенів та вчених звань (січень – травень 1941 р.)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Рішення Ради Львівського державного університету імені Івана Франка про присвоєння наукових ступенів та вчених звань (січень – травень 1941 р.)

Стаття
Розділ: Історична
Твір додано: 09.11.2018
Твір змінено: 09.11.2018
Завантажити: pdf див. (838.6 КБ)
Опис: Історичний архів. Наукові студії: Збірник наукових праць. – Миколаїв: Видавництво ЧДУ ім. Петра Могили, 2016. – Вип. 17.


Наведено та проаналізовано матеріали рішень Ради Львівського державного університету Івана Франка (за період від січня до травня 1941 р.) про присвоєння наукових ступенів кандидата, доктора наук та вчених звань радянського взірця викладачам, які здобули ступені (доктора філософії (права, медицини), габілітованого доктора) та звання в австрійський та міжвоєнний періоди. Автор характеризує результати голосування за відомих західноукраїнських та польських учених (істориків, філологів, юристів, математиків, біологів та ін.), яким Ради Університету в 1941 р. присвоїла наукові ступені та вчені звання.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.