Наталія Тарасова » Драгоманов – історик: каталог виставки до 185-річчя від дня народження М.П. Драгоманова
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Драгоманов – історик: каталог виставки до 185-річчя від дня народження М.П. Драгоманова

Довідник
Написано: 2016 року
Розділ: Наукова
Додав: balik2
Твір додано: 27.11.2016
Твір змінено: 12.12.2016
Завантажити: pdf див. (852.5 КБ)
Опис: Драгоманов – історик: каталог виставки до 185-річчя від дня народження М. П. Драгоманова / Мін-во освіти і науки України ; Нац. пед. ун-т імені М. П. Драгоманова ; Наукова бібліотека ; упоряд. Н. І. Тарасова, Ю. І. Левченко. – Київ : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2016. – 137 с., портрет.

Матеріали для бібліографічного покажчика зібрано до 185-річчя від дня народження Михайла Петровича Драгоманова. Покажчик містить перелік праць М. П. Драгоманова з історичних наук а також коментуючі матеріали та іменний покажчик.

В роботі використані матеріали бібліографічних покажчиків ”Спис праць М. Драгоманова”, укладений М. Павликом, “М. П. Драгоманов і Галичина” (укл. М. Гордій, Г. Домбровська, Т. Романченко), “М. П. Драгоманов”. 1861-2011 рр. (укл. М. О. Мороз, В. А. Короткий, І. І. Тіщенко та ін.), каталогів і картотек Наукової бібліотеки, інші інформаційні та бібліографічні ресурси країни, а також дослідження вчених університету, матеріали, надруковані у виданнях Драгоманівських читань і наукових часописів та збірників університету.
Пов'язані автори:
Драгоманов Михайло
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.