Євгенія Страшко » Нариси історії України ХІХ - початку ХХ століття
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Нариси історії України ХІХ - початку ХХ століття

Праця
Написано: 2001 року
Розділ: Історична
Твір додано: 22.07.2014
Твір змінено: 22.07.2014
Завантажити: pdf див. (31.5 МБ)
Опис: Пропонована книга є спробою на основі науково вивіреної інформації, археографії, синтезу історіографії доступного викладу та об’єктивного аналізу історичних процесів в Україні ХІХ – на початку ХХ ст.
Автори значну увагу приділили розгляду геополітичної позиції України на культурно-історичній мапі Європи нової та новітньої доби – цій своєрідній прифронтовій смузі грандіозної битви між Заходом і Сходом, що природно зумовило яскраву та трагічну історію українського народу. Книга охоплює головні етапи зазначеної доби в усіх ділянках української історії, культури, географії: руйнування традиційного та мало мобільного суспільства за всіма його соціальними формами буття та самосвідомості; народження індустріального, урбанізованого та динамічного суспільства з ринковою економікою; формування ідейного плюралізму, багатопартійності та досвіду реформаторства на вітчизняних теренах; розпад імперських систем Росії та Австро-Угорщини, революційні катаклізми початку ХХ ст.; утвердження комуністичного режиму в Україні.
Книга адресована різним категоріям читачів: старшокласникам і вчителям середніх шкіл, студентам, викладачам вузів, усім, хто цікавиться історією України.

Якість книги не дуже, варто переробити.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.