Стівен Алан Хассен » Звільнення від психологічного насильства
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Звільнення від психологічного насильства

Праця
Джерело: Машинопис твору люб'язно надано його Перекладачем.
Розділ: Публіцистика
Твір додано: 04.03.2018
Твір змінено: 04.03.2018
Завантажити: doc див. (1.7 МБ) doc.zip (445.1 КБ)
Опис: У будь-якій області, пов'язаній з впливом на людину — від політики до засобів масової комунікації, від педагогіки до психотерапії, існує зростаюча небезпека замаскованих і інтенсивних форм маніпулювання й психологічного насильства. Провідний експерт по культах і професійний консультант-психотерапевт з майже двадцятип'ятилітнім досвідом Стівен Хассен представляє інноваційний підхід, який допоможе звільнити мільйони людей від влади деструктивного контролю свідомості. Тепер усі, хто прагне розібратися в поняттях «зомбування», "промивання мізків", "контроль свідомості", "тоталітарна секта", "психологічне насильство" або хто реально зіштовхнувся з перерахованими явищами, отримують можливість довідатися суттєво більше про досягнення сучасної психології в поясненні реального змісту цих термінів.
Особливу цінність надає цій книзі з подробицями виклад новітніх методів допомоги тим, хто постраждав від найбільш важких і витончених форм психологічного насильства.
Для психологів, психотерапевтів і психіатрів, педагогів і соціальних працівників, юристів і працівників правоохоронних органів, політичних діячів, духівництва, родичів й друзів тих, хто залучений у контролюючі свідомість психокульти (тоталітарні секти, лжетренінги й подібні їх утвори), і для кожного, хто прагне підтримати основні права людини й зберегти волю.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.