Феодосій Софонович » Хроніка з літописців стародавніх
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного] | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
![]() Хроніка з літописців стародавніхДокумент
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||
Відгуки читачів:
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.01.2022 •
archeograf
Якщо адміністратори не вважають за потрібне додати вказаних співавторів, то прошу видаліть іх коментарі, бо вони суто технічні.
Дякую.
04.01.2022 •
archeograf
Звісно вони не автори самого тексту. Але вони упорядники та, як Ви сказали, редактори тексту. А підготовка такого тексту 17 ст. до друку справа не проста. У цьому виданні є їхні авторські передмови, коментарі, примітки, тощо. Потреба додати їх до співавторів ще й зумовлена тим, аби на сторінці кожного з цих упорядників висвітлювалася їхня наукова діяльність. А так по оній роботі не буде відображено, якщо не додати.
У цій книзі (https://chtyvo.org.ua/authors/Kravchenko_Volodymyr_Mykolaiovych/Ruska_Volynska_metryka_rehesty_dokumentiv_Koronnoi_kantseliarii_dlia_ukr_zemel_Volynske_Kyivske_Brat/) теж жоден з вказаних авторів не є автором у прямому сенсі слова, тобто таким, який склав реєстри документів канцелярії Руської метрики. Це зробили невідомі писці 16-17 ст. Але говорити з точки зору авторства коректного видання, то вони автори. Якби ж виклали просто цифрові копії чи факсиміле цих документів, то звісно було б недоцільно вказувати їх авторами. Коли прочитаєте, то будь ласка, видаліть коментар.
02.01.2022 •
archeograf
Додайте авторів:
1) https://chtyvo.org.ua/authors/Kravchenko_Volodymyr_Mykolaiovych/ 2) https://chtyvo.org.ua/authors/Mytsyk_Yurii/ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||