Павло Штепа » Українець і Москвин: дві протилежності
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Українець і Москвин: дві протилежності

Праця
Написано: 1956 року
Джерело: toloka.hurtom.com
Розділ: Історична
Твір додано: 21.10.2013
Твір змінено: 21.10.2013
Завантажити: djvu (6.5 МБ) doc див. (3.7 МБ) doc.zip (939.3 КБ) fb2.zip (1005.2 КБ) pdf див. (13.1 МБ)
Опис: У цій книзі Павла Штепи — автора широко відомих в українському світі праць «Московство» та «Мафія і Україна» — подано широкоформатний зіставний аналіз характерологічних рис українців і росіян, показані взаємини між цими народами в політичному, економічному, культурному, релігійно–конфесійному та ін. аспектах.
Видання вирізняється величезним масивом залученої інформації, однозначністю інтерпретацій історичних та ін. фактів, безкомпромісністю авторської позиції. Тому — залежно від ставлення до української ідеї — воно викличе гарячий схвальний відгук в одних читачів і обурення в інших.
Видання книги «Українець і москвин» є відповіддю на нескінченний потік антиукраїнських публікацій у Росії й Україні та на такі ж висловлювання багатьох російських політиків і московських п’ятиколонників на українській землі.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
19.12.2015 • Panna_Helga
Купила цю книгу в подарунок своєму науковому курівникові. Трохи почала читати друковану версію. Мені сподобався підхід автора до аналізу сутності московитів (або москвинів).
До цього я читала книги В.Білінського, Є.Наконечного, Л.Могильницької, В.Косаренко-Косаревича. Всі автори сходяться на тому, що москвини не мають жодного відношення до слов"ян; Московщина вкрала назву Русь тощо.
Пізніше обо"язково планую дочитати працю Павла Штепи.Раджу усім читати подібного формату книги, щоб усвідомлювати усю гнилу сутність московства і москвинів. Ми не братя і не сестри, тому Україна і Московщина мають іди кардинально різними дорогами
14.02.2014 • roduna
твір розриває серце, але підносить дух, кріпить і підносить цінність власної гідності та гордості за минуле і збудоване нами майбутнє, майбутнє для україни-українців, майбутнє для держав-людей котрі ще блукають у визначенні гідності свого "Я", піднесенні та покращенні своєї культурної свідомості.Господь заповів і МИ вірні Господу діти-воїни правди-віри-надії-любови-вірності виконаємо своє призначення.Так вкожному осередку є зрадники, і запроданці (це про нас ) але даний твір доводить ми можемо, ні ми немаємо жодного права програти війну добра зі злом. Якщо хоть кожний 20-ий українець прочитає цей твір, можна хоть через кожні дві сторінки, то україна-українці світу зразу донесуть що наша країна,наш народ,наша земля богом дарована є тим культурним багатством, тим світло добра, мужності і гідності за правду і волю що поведе інші народу по щляху процвітання добра.І нетреба нам помочі зрадливих сусідів Нам потрібно у собі пробачити привини ближнім своїм і наповнити серця свої і дітей своїх гордістю, відданістю, та любовю до нашого УКРАЇНСЬКОГО(культура,мова,працездатність,ісотрія,велич предків,.....) і почати нову еру УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ, держави-прикладу для інших.(Господь нам довірився)
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.