Ерік-Емануель Шмітт » Зрада Айнштайна (збірка)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Зрада Айнштайна (збірка)

П'єса
Розділ: Художня
Твір додано: 30.09.2023
Твір змінено: 30.09.2023
Завантажити: epub (1.3 МБ) fb2.zip (685.2 КБ) pdf див. (1.3 МБ)
Опис: Ерік-Еманюель Шмітт – відомий франко-бельгійський письменник, драматург і кінорежисер, який уславився своєю філософською прозою, присвяченою актуальним проблемам сьогодення. З 1991 р. його п’єси є хітами не лише у Франції, а й в усьому світі. «Гість» (1994, тричі отримувала відзнаку ім. Мольєра), «Загадкові варіації» (1997; у першій постановці грав Ален Делон; у Києві ця п’єса з великим успіхом ставиться у Молодому театрі), «Фредерік, або Бульвар злочину» (1998; у першій постановці грав Жан-Поль Бельмондо), «Месьє Ібрагім і квіти Корану» (2001), «Оскар і Рожева пані» (2002; в Україні ця п’єса ставиться у кількох театрах, але найвідомішу версію створено Ірмою Вітовською 2015 р.) та інші п’єси перетворили Е.-Е.Шмітта на театральну зірку першої величини.

П’єса «Готель між двох світів» (Hôtel des deux mondes, 1999) – химерний погляд на «ціну» людини, на її справжню сутність.

П’єсу «Зрада Айнштайна» (La Trahison d'Einstein, 2014) присвячено моральній дилемі одного з найбільших в історії людства вчених: далі обстоювати свою жорстку позицію пацифіста чи все ж подарувати людству зброю, яка, ймовірно, врятує його від жахливої війни.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.