Василь Шкляр » Елементал
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Елементал

Роман
Написано: 2002 року
Джерело: camyshan.narod.ru
Розділ: Художня
Твір додано: 28.10.2010
Твір змінено: 25.06.2022
Завантажити: djvu (2.7 МБ) fb2.zip (197.5 КБ) pdf див. (57.4 МБ)
Опис: Українець, вояк Французького іноземного леґіону, отримує завдання вивезти із заблокованої Чечні дочку генерала, на яку полюють російські спецслужби. Ця надзвичайно напружена авантюрно-містична еротична історія гіпнотизує і приголомшує. Однак, попри всі зовнішні принади роману, Василь Шкляр — визнаний майстер сюжету, як завжди, б’є у «больові точки». В «Елементалі» — це насамперед анатомія тероризму, невимірна ціна любови, життя, смерти.
Франція, Чечня, Росія: сучасна авантюрно-містична історія, написана на документальних фактах, добре відомих авторові.
 
Відгуки читачів:
 
18.03.2011 • ponedilok
Такий собі одноразовий роман(чик). Так, місцями смішно, місцями цікаво. Але. Ніби мало бути легке чтиво, але купа деталей, незвичних імен та стрибки між сюжетами не дають розслабитися. І це не комплемент. Скажімо так, аналогічний твір "Розмір має значення" Капранових читається набагато веселіше. Рятує лише те, що обсяг твору дуже скромний. Таке собі, 5/10.
08.11.2010 • Ruda
Чесно намагалась прочитати цей твір, але чомусь "не пішло", як то кажуть. Сюжет ніби цікавий, але дуже перенасичений воєнними розповідями і історичними аспектами конфлікту у Чечні, часто ловила себе на думці, що через абзац розповіді вже не пам*ятаю хто є хто і яке у кого ім*я. Не дочитала.
03.11.2010 • vitalis
Коли читав у інтерв'ю, що Шкляру набридло експериментувати з літературою, не міг второпати у чому полягали його літературні «цікаві досліди». І от втрапив до рук «Елементал» — невеликий, але дуже насичений подіями і реальними фактами з історії роман. Цинічний і дещо сатиричний водночас. Особливого колориту додають вставочки-приповідочки головного героя, повизбирувані з українських народних казок. Читати було приємно, роман дійсно захоплює. Кінцівка, щоправда, розчарувала банальною хепіендщиною.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.