Річард Ширрефф » Війна з Росією
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Війна з Росією

Роман
Написано: 2016 року
Розділ: Химерна
Твір додано: 22.11.2020
Твір змінено: 22.11.2020
Завантажити: fb2.zip (494.8 КБ)
Опис: Не виявивши належної рішучості, НАТО і Захід наражаються на війну з Росією. Цей цілком імовірний сценарій змодельовано дуже близько до реалій, які автор – світовий експерт із питань геополітики і військової справи, добре розуміє завдяки досвіду служби на найвищих військових посадах та доступу до конфіденційної інформації.

Події в цьому захопливому трилері розгортаються дуже стрімко, читач то слідкує за повітряним боєм чи морською баталією, то пробирається лісовими хащами разом із командою британського спецпризначенця і знайомиться з латвійськими «лісовими братами», то йде коридорами влади в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі, в Білому домі, на Даунінг-стрит, 10 чи в Пентагоні. Основна ідея книги: війні можна буде запобігти, якщо росіяни зрозуміють, що сильні європейські держави серйозні у своїх намірах, що вони разом із НАТО готові боротися за власні свободи і свободи інших народів.
 
Відгуки читачів:
 
23.11.2020 • vitalis
Цікавий роман з альтернативного недалекого майбутнього, до якого світ, можливо, був за крок всього кілька років тому. Звісно, є певна частка художнього домислу автора, щоб додати гостроти сюжету. Але найцінніше у книжці те, як описано реальні речі - нерішучість членів НАТО через особисті мотиви, страх політиків не бути обраними, а також інші звичні для сучасної розніженої Європи речі, з одного боку та цинічну і агресивну діяльність РФ з іншого.
Початок читається важкувато, а коли події починають активно розвиватися - важко відірватися. Завершення дещо скомкане за рахунок досить стрімкого і голівудсько-героїчного фіналу, що я б відніс до мінусів.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.