Олег Шеверда » I'm the Nova computer
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

I'm the Nova computer

Повість
Написано: 2018 року
Розділ: Пригоди
Твір додано: 26.10.2018
Твір змінено: 26.10.2018
Завантажити: pdf див. (7,2 МБ)
Опис: Фразу «I’m the Nova computer» використовували в посібниках з програмування для комп’ютерів Nova, у прикладах виводу тексту на екран. І було це у 70-х роках ХХ століття. Але героєм пригодницької повісті з такою самою назвою є не комп’ютер а такий собі доктор S. Цей літній українець є системним аналітиком за фахом та за покликанням.
Системний аналіз організаційних механізмів в тоталітарному СССР, свого часу забезпечили йому безперешкодну втечу до Великої Британії. Він здатен самотужки дати відсіч своїм ворогам, навіть із спеціальних служб. І вже поза сумнівом, йому підвладні комп’ютерні системи – від Інтернету речей до штучного інтелекту.
При цьому, доктор S залишається самотнім і не зрозумілим для оточуючих. Адже в наше століття невпинного прогресу, відповідальні особи тільки обережно придивляються до відкриття доктора S, якому він присвятив все своє життя. Так нерішучий пляжник пробує великим пальцем ноги чи достатньо тепла вода, щоб зануритись у неї.
Драматичні події розгортаються у 2014-15 роках, з екскурсами в минуле, коли S тільки починав свою діяльність. Хист доктора S, дозволяє йому дослідити причини, що привели до трагічного протистояння в Україні 2013-2014 років. Оповідання ведеться від імені кількох персонажів: самого S, його дружини, адвоката міжнародної корпорації, співробітника британської консалтингової компанії та кількох ворогів доктора S (ще живих ворогів).
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.